Back to Top
 
 
 

Kurz Manželské večery

Kurz je určen všem, kteří chtějí prohlubovat a zlepšovat svůj vztah.
Přihlásit se mohou manželské páry i ti, kteří spolu žijí jako druh a družka.

Každé setkání začíná večeří, následuje promluva, po které mají manželé příležitost si spolu soukromě popovídat o tématu večera i o důležitých otázkách, na které ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Vše probíhá v příjemném prostředí a  přátelské atmosféře. Soukromí každého páru je respektováno, skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu dalšímu nic říkat.
Kurz probíhá osm týdnů. Je založen na křesťanských principech a je pro páry, které se považují za křesťany, i pro páry, které se za křesťany nepovažují. Kurz přinesl užitek mnoha dvojicím z obou skupin. Diskuze o víře nebo náboženství nejsou součástí kurzu.

Kurz Manželské večery je součástí komunitního plánu města Žatec a projektu Podpora zdravě fungující rodiny.

Kurz se koná v Žatci, Masarykova 355 ve 2. patře a vedou jej manželé Jiří a Radka Hrádkovi.
Každý večer začíná v 18:30 hod. a trvá cca do 21:00 hod.
Cena kurzu je za manželský pár 300 Kč + cena šestnácti večeří (cca 16 x 80 Kč), celkem 1580 Kč za manželský pár.

Nejste-li si jistí zda se máte přihlásit, můžete si kurz nejprve vyzkoušet. Oznamte nám prosím předem, že přijdete jen na zkoušku a přijďte se svým partnerem(kou) na první večer a pak se rozhodnete, zda se přihlásíte na celý kurz. Za první večer budete platit jen cenu vašich dvou večeří (cca 2 x 80 Kč).

Chcete-li další informace nebo se chcete předběžně přihlásit, napište nám prosím na e-mailovou adresu zc.la1544575240buj@k1544575240edarh1544575240 nebo nás kontaktujte na telefonním čísle  608 978 992. Před začátkem dalšího kurzu, se Vám ozveme a můžete se přihlásit.

Oficiální stránky kurzu Manželské večery.

Průběh kurzu

Reportáž o manželských večerech na TV NOVA můžete shlédnout zde.

Oficiální upoutávka na kurz Manželské večery 

Napsali o nás: Žatecké noviny 13.1. 2015