Back to Top
 
 
 

Kurz Manželské večery

Kurz je určen všem, kteří chtějí prohlubovat a zlepšovat svůj vztah.
Přihlásit se mohou manželské páry i ti, kteří spolu žijí jako druh a družka.

Každé setkání začíná večeří, následuje promluva, po které mají manželé příležitost si spolu soukromě popovídat o tématu večera i o důležitých otázkách, na které ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Vše probíhá v příjemném prostředí a  přátelské atmosféře. Soukromí každého páru je respektováno, skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu dalšímu nic říkat.
Kurz probíhá osm týdnů. Je založen na křesťanských principech a je pro všechny, pro páry, které se považují za křesťany, i pro páry, které se za křesťany nepovažují. Kurz přinesl užitek mnoha dvojicím z obou skupin. Diskuze o víře nebo náboženství nejsou součástí kurzu.

Kurz Manželské večery je součástí komunitního plánu města Žatec a projektu Podpora zdravě fungující rodiny.

Kurz se bude konat v Kadani, v salonku penzionu U Karla IV., Jana Švermy 13 a povedou jej manželé Jiří a Radka Hrádkovi.
Kurz začíná 12.2.2019 v 19:00 hod. a trvá i s večeří cca 2,5 hod.
Cena kurzu je pro manželský pár 500 Kč. Cenu večeří a ostatní náklady se rozhodla uhradit Církev bez hranic – Klášterec n/O, jako sponzor kurzu.

Nejste-li si jistí zda se máte přihlásit, můžete si kurz nejprve vyzkoušet. Oznamte nám prosím předem, že přijdete jen na zkoušku a přijďte se svým partnerem(kou) na první večer a pak se rozhodnete, zda se přihlásíte na celý kurz. Za první večer na zkoušku nebudete nic platit.

Chcete-li další informace nebo se chcete předběžně přihlásit, napište nám prosím na e-mailovou adresu zc.la1656429086buj@k1656429086edarh1656429086 nebo nás kontaktujte na telefonním čísle  608 978 992.

Oficiální stránky kurzu Manželské večery.

Průběh kurzu

Seznam, kdo v ČR kurzy podporuje.

Napsali o nás: Žatecké noviny 13.1. 2015